eos.studio

Wizerunek ma znaczenie

My o sobie

Bezwględnie terminowi

Jedne projekty powstają szybko, inne nieco dłużej - przyczyn takiego stanu jest wiele. Nie to jest jednak najważniejsze ale to żebyś dokładnie wiedział na kiedy możesz się spodziewać pracy od nas i spał spokojnie wiedząc, że na umowiony dzień projekt/propozycja/layout będzie gotowy. Jesteśmy zdeterminowani do punktualności, ponieważ wiemy jak jest "różnie" w tej branży i nie chcemy powielać stereotypów. ;)

Detale i prostota

Mniej znaczy więcej. Podpisuejmy się pod tym obiema rękami. Nie znaczy to, że jesteśmy pasjonatami designu skandynawskiego, po prostu projekt zrównoważony to projekt posiadający odpowiednie światło, przestrzeń, zakomponowanie elementów. Projektem może być tylko jedna litera z odpowiednią przestrzenią. Właśnie ta litera, ten kolor i ta przestrzeń. Tak myślimy przy projektowaniu grafiki użytkowej, zgadzasz się z tym?

Portfolio, portfolio...

Portfolio to punkt wyjścia. Zapraszamy do naszego oficjalnego portolio, gdzie znajdą Państwo projekty przygotowane dla na prawdę różnych firm - większych i mniejszych, a także instytucji państwowych. Chcesz zobaczyć więcej? Zapraszamy do serwisu BehancePinterest. Sprawdź czy nasze projekty trafiają w Twój gust, jeśli tak, to jest to dobry punkt wyjścia do rozmowy.

Co nowego?

Kampania "Biuro przyszłości" dla Furniko Concept

Przygotowaliśmy materiały promocyjne do interaktywnej konferencji "Biuro przyszłości". W ramach prac wykonaliśmy: zaproszenia na event, formy reklamowe do kampanii społecznościowej oraz tradycyjnej i katalog usług.

Projekt serwisu internetowego dla Prime Clinic

Stworzyliśmy projekt graficzny serwisu dla nowej, warszawskiej kliniki estetycznej Prime Clinic. Czysta kompozycja i ciepłe kolory w zestawieniu z dużą ilością bieli i szarością dają sterylny look, przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa. Zobacz layout projektu.

Identyfikacja wizualna dla Służby Więziennej

Identyfikacji wizualna urzędu SW w uzgodnionym zakresie powstała w oparciu o wcześniej wykonany znak instytucji nie będący naszego autorstwa oraz rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 16 czerwca 2010r. w sprawie znaku graficznego SW.

Dla kogo?