eos.studio - projekty logo i identyfikacja wizualna firm

Wizerunek ma znaczenie


Dlaczego my

EOS.STUDIO działa od 1999 roku, kiedy to jako mała firma stawiała pierwsze kroki na dopiero kształtującym się rynku webdesignu. Wraz ze wzrostem świadomości i potęgi internetu EOS.STUDIO stale rozwijała się poznając nowe standardy, technologie i trendy graficzne. Pierwszy okres działalności EOS.STUDIO to specjalizacja w projektowaniu stron internetowych, aby z czasem poszerzyć ofertę o projektowanie logo oraz identyfikacji wizualnej firm.

W dniu dzisiejszym jesteśmy firmą o wieloletnim doświadczeniu, oferującą Klientom wyspecjalizowany zespół fachowców i mogąca pochwalić się dużą ilością zrealizowanych projektów we współpracy z zarówno małymi firmami, jak i dużymi korporacjami.

Przez lata EOS.STUDIO wypracowało skuteczne metody działania, dzięki którym nasze projekty przynoszą wymierne korzyści naszym Klientom oraz dają przewagę nad konkurencją. Jesteśmy efektywni, gdyż w realizowane projekty angażowanych jest kilka osób, posiadających doświadczenie i niezbędną wiedzę z różnych dziedzin aby finalny, oddany Klientowi produkt, był optymalny. Dbając o najwyższy poziom kreacji, obsługi Klienta oraz optymalizowanie procesu realizacji projektów czerpiemy wzorce od zagranicznych agencji, które istnieją znacznie dłużej na rynku. Zachodnie agencje, które są dla nas wzorem jeśli chodzi o projekty identyfikacji wizualnej to: Landor and Associates, Duffy & Partners, Wolff Olins oraz FutureBrand.